Anime

Isekai Yakkyoku

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2

Isekai Yakkyoku
(ang. Parallel World Pharmacy)


Opis:

Młody farmakolog i badacz z Japonii zmarł z przepracowania i odrodził się w średniowiecznej, równoległej Europie. Odrodził się jako 10-letni uczeń słynnego nadwornego farmaceuty królewskiego, który osiągnął nieludzką umiejętność widzenia poprzez choroby, tworzenie materii i jej niszczenie.

W społeczeństwie, w którym szerzą się podejrzane praktyki medyczne, monopol na ceny ma gildia aptekarzy, a dobre lekarstwa nie są dostępne dla zwykłych ludzi. W tamtym czasie został uznany przez cesarza i otworzył aptekę na rogu miasta. Zlikwiduje on oszustwo, które ogarnęło świat, i dostarczy zwykłym ludziom naprawdę skuteczny lek, opracowany z wykorzystaniem współczesnej farmakologii. W ten sposób chłopiec-aptekarz będzie oszukiwał, wykorzystując swoją wcześniejszą wiedzę do tworzenia innowacyjnych leków, jednocześnie pomagając mieszkańcom równoległego świata – to opowieść o tym, jak tym razem żyć pełnią życia.


Dodatkowe informacje:


Zwiastun:

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments