Engage Kiss

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai 2

Engage Kiss
(ang. Project Engage)


Opis:

Akcja anime rozgrywa się w Baylong City, sztucznym mieście-wyspie, które powstało poza jurysdykcją jakiegokolwiek kraju na Oceanie Spokojnym w celu eksploatacji lokalnych zasobów naturalnych. Wydobycie nowego surowca energetycznego, orgonu, doprowadziło do wybuchu w mieście „katastrof D” wywoływanych przez demony. Prywatne firmy wojskowe (PMC) mają za zadanie radzić sobie z tymi incydentami.

Główny bohater, Shuu, prowadzi niewielką firmę PMC, ale jego nawyki związane z wydawaniem pieniędzy doprowadziły go do tego, że ciągle pozostaje bez grosza. Demoniczna dziewczyna o imieniu Kisara pracuje na zlecenie w biurze Shuu i ciągle się o niego martwi. Kisara uczęszcza do szkoły średniej w Baylong City i pewnie wykonuje wszystkie prace, od urzędniczych po domowe. Tymczasem Ayano jest byłą dziewczyną Shuu, elitarną agentką i byłą koleżanką z pracy w dużym PMC, dla którego Shuu kiedyś pracował.


Dodatkowe informacje:

  • Studio:
  • Data Premiery: Lato 2022
  • Tagi: Akcja / Komedia / Nadprzyrodzone / Romans
  • Format: TV
  • Anilist

Zwiastun:

Iksemte

Hejo! Jestem właścicielem strony "Strefa Anime". Wraz ze znajomymi postanowiliśmy stworzyć coś od fanów dla fanów. Jak chcesz spróbować swoich sił pisz do mnie na discordzie: Iksemte#9980. Jestem pewien, że się tu odnajdziesz, o ile lubisz anime.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments