Newsy

Chainsaw Man – Popularna manga powróciła po ponad rocznej przerwie!

Zgodnie z wcześniejszymi doniesienia, dokładnie wczoraj, 12 lipca, po ponad 1,5-rocznej przerwie, powróciła manga Chainsaw Man.
Mangaka Tatsuki Fujimoto przygotował nowy 98. rozdział swojego dzieła, który jest już dostępny na łamach oficjalnej strony Manga Plus.

Manga Chainsaw Man została przerwana w grudniu 2020 roku, kiedy autor postanowił zakończyć „pierwszą część” swojego dzieła. W międzyczasie zapowiedziano serię anime bazującą na tym tytule, a jej premiera odbędzie się jesienią 2022 roku. Nowy rozdział stanowi również początek „drugiej części” mangi, co oznacza, że będzie nam towarzyszyła przez dłuższy czas.

Tak jak wskazywało ogłoszenie udostępnione po premierze 97. rozdziału, nowy wątek fabularny skupi się na tematyce szkolnej. Chociaż główny bohater pierwszej części mangi Chainsaw Man nie pojawił się w najnowszym rozdziale, czytelnicy otrzymali zarys tego, co wkrótce może się wydarzyć.

Kolejne rozdziały mangi Chainsaw Man będą dostępne w tygodniowych odstępach. Chaptery będą pojawiały się we wtorki na łamach serwisu Manga Plus. To oficjalna strona, którą kilka lat temu wystartowało japońskie wydawnictwo Shueisha.

Denji to skrajnie ubogi chłopak, który razem z demonem Pochita pracuje za marne wynagrodzenie jako Łowca demonów. Jego ponura codzienność na dnie kończy się okrutną zdradą! Oto początek mrocznej historii o bohaterze nowej ery, który ma w sobie demona i poluje na inne demony!

OPIS

Seria anime bazująca na tym tytule wystartuje już w październiku 2022 roku. Adaptację przygotowuje studio MAPPA odpowiadające za takie tytuły jak Jujutsu Kaisen oraz Attack on Titan.

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments