AnimeNewsy

„A Galaxy Next Door” z zapowiedzianą adaptacją anime.

Manga „Otonari ni Ginga” lepiej znana jako „A Galaxy Next Door” zapowiedziana na rok 2023.

Produkcja opowiada o młodym Ichirou Kudze, który po śmierci ojca, ma na swoich barkach utrzymanie dwójki młodszego rodzeństwa jedynie z niewielkiego dziedzictwa i pasji do rysowania mangi. Niestety coraz trudniej mu nadążać za jego rosnącymi obowiązkami i terminami, zwłaszcza po tym, jak jego dwóch ostatnich asystentów zrezygnowało, aby realizować swoje własne marzenia. Gdy myśli, że już nie ma ratunku, piękna i niesamowicie kompetentna Shiori Goshiki stara się zostać jego nową asystentką. Wkrótce jednak Kuga odkrywa, że nie jest ona zwykłą dziewczyną. Shori oświadcza mu, że są zaręczeni, co prowadzi do tego, że jego świat odwraca się do góry nogami!

Aktorem głosowym Ichirou Kugi będzie Taku Yashiro znany choćby z postaci Gugu z serii „Fumetsu no Anata e”. Za to Shiori Goshiki użyczy głos Yu Wakui, znana z podkładania głosu Sumire Hikami z serii „Aikatsu!”.

Grafika promocyjna:


Źródło: https://frixysubs.pl/article/a-galaxy-next-door-z-zapowiedziana-adaptacja-anime

Iksemte

Wyobraź sobie, że jesteś studentem i chcesz stworzyć coś od siebie dla polskiego community anime. Wpadłeś na pomysł wykupienia kiedyś użytkowanej domeny StrefaAnime i stworzyć bloga od fanów dla fanów. Prowadzę tego bloga już bardzo długo i jestem dumny z tego, co stworzyłem!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments